Uzaylı bebekleri olduğunu iddia etti

Uzaylı bebekleri olduğunu iddia etti

Uzaylılarla ilgili ortaya sayısız iddia atılsa da hiçbiri bu son örnekle boy ölçüşemez gibi duruyor. Bu arkadaş ya doğru söylüyor ya da o son ayranı içmeyecekti.

74 yaşındaki ressam David Huggins, Love and Saucers adlı yeni bir belgeselde şok iddialar öne sürüyor. 17 yaşındayken Crescent adlı bir uzaylı ile karşılaştığını ve uzaylının uykusunda kendisini yakaladığını söyleyen Huggins, onlarca uzaylı hibrit bebeğin babası olduğu iddiasında bulunuyor.

Belgesen ‘17 yaşımdayken dişi bir uzaylı ile bakirliğimi kaybettim‘ başlığı ile başlıyor.

New York kentine sanat eğitimi için geldiği yıllarda, Huggins, Crescent adlı uzaylı tarafından rüyasında yakalandığını ve maddeye dönüşerek düzenli olarak seks yaptıklarını söylüyor.

Huggins, uzaylı konusunu adeta saplantı haline getirmiş. Evinin oturma odası uzaylılarla ilgili kitaplar ve 2 bin kadar video ile dolu.

Huggins’in uzaylılara olan ilgisi 1965 yapımı Dr. Who, The Web Planet adlı dizi ile başladı. Dizi, dev uzaylı karıncaları konu alıyordu.

Huggins, uzaylılar ile ilk karşılaşmasını 7 ya da 8 yaşındayken yaşadığını belirtiyor. Gördüğü ilk uzaylıyı kısa, kızıl gözlü ve kıllı olarak tanımlıyor.

Huggins, çocukluk döneminin uzaylılarla yakın temaslarla geçtiğinden bahsediyor. Gördüğü bazı uzaylıları ise uzun boylu olarak tanımlıyor.

Daha da tuhafı, Rice üniversitesi’nde felsefe ve din profesörü olarak görev yapan Jeffrey Kripal, Huggins’in doğruları söylediğine inanıyor.

Uzaylı bebeklerle adeta boyut değiştiren uzaylı iddialarının bir sonraki boyutu ne olacak gerçekten çok merak ediyoruz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.