Messi ile Sevgilisinin Düğünü İçin 260 Özel Uçak Kalkacak

Messi ile Sevgilisinin Düğünü İçin 260 Özel Uçak Kalkacak

Barcelona’nın süper yıldızı Lionel Messi, iki çocuğunun annesi Roccuzzo’yla yarın evlenecek. Davetliler, 260 özel uçakla Arjantin’e hareket edecek.

Barcelona’da forma giyen Lionel Messi, iki çocuğunun annesi Antonella Roccuzzo ile yarın dünyaevine giriyor. Arjantinli futbolcu, doğduğu şehir olan Rosario’da görkemli bir törenle hayatını Antonella Rocuzzo ile birleştirecek.

260 ÖZEL UÇAK KALKACAK

Düğün için yapılan hazırlıklar ve alınan önlemler dikkat çekiyor. İspanyol basını; “Yılın düğünü” olarak adlandırdıkları düğün için davetlilerin 260 özel uçakla Rosario’nun yolunu tutacağını yazıyor.

Bununla birlikte yaklaşık 300 özel güvenlik görevlisinin de Messi’nin düğünü nedeniyle şehir merkezinde mesai yapacağı vurgulanıyor. Düğünü izlemek için 60 ülkeden yaklaşık 150 gazetecinin de akredite olduğu ifade ediliyor.

ÖNEMLİ İSİMLER KATILACAK

Messi’nin düğününe, hem Arjantin Milli Takımı’ndan hem Barcelona’dan hem de futbol dünyasından önemli konukların katılması bekleniyor. Lionel Messi ile Antonella Rocuzzo’nun Thiago ve Mateo adında iki oğulları bulunuyor.

(Ntv Spor)

İlginizi Çekebilir -

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.