Aykut Kocaman, Robin van Persie’ye Sahip Çıktı: Burada Olman Bizim İçin Şans

Aykut Kocaman, Robin van Persie’ye Sahip Çıktı: Burada Olman Bizim İçin Şans

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Robin van Persie ile görüştü, “Sen gelmiş geçmiş en büyük golcülerden birisin, burada olman bizim için bir şans.” dedi.

Yuvaya dönen Aykut Kocaman ile geçen sezon potansiyelini tam olarak yansıtamayan Robin van Persie, kritik bir görüşme gerçekleştirdi.

Aykut Kocaman’ın ilk antrenman öncesi özel konuştuğu Robin van Persie, “Sen büyük bir golcüsün. Bu sezon yeni bir başlangıç yapalım” sözleriyle motive oldu.

NEŞELİ TAVIRLARI DİKKAT ÇEKTİ

Önceki gün Samandıra’da yeni sezon için toplanan Fenerbahçe’nin ilk antrenmanında Robin van Persie’nin neşeli tavırları herkesin dikkatini çekti. İki yıldır pek mutlu bir görüntü vermeyen Hollandalı oyuncunun, arkadaşlarına espriler yapması, sürekli gülmesi gözlerden kaçmazken, bunun nedeninin Aykut Kocaman ile yaptığı görüşme olduğu öğrenildi.

 “BURADA OLMAN BİZİM İÇİN BİR ŞANS”

Daha önce, “Van Persie gibi golcü bulmak zor” diyen Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü, oyuncusuyla yaptığı özel görüşmede, “Sen gelmiş geçmiş en büyük golcülerden birisin. Burada olman bizim için bir şans. Bu sezon hem senin, hem bizim için yeni başlangıç olsun” dedi. Hollandalı yıldız da Kocaman’a teşekkür ederken, “Tatil yaparken de çalıştım. Kendimi çok güçlü hissediyorum. Daha yararlı olacağım” ifadelerini kullandı.

(Hürriyet)

İlginizi Çekebilir -

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.